fbpx

LILIANNA KUPAJ

Autorka, coach,  trener, wykładowca akademicki.

Zapoczątkowała w Polsce nurt coachingu edukacyjnego, przygotowała pierwszych nauczycieli – coachów, wykorzystujących w swojej pracy kompetencje coachingowe. Wdraża metody coachingowe w szkołach publicznych. Jej marzeniem jest wprowadzić do polskich szkół przedmiot kompetencje społeczne. Rozszerzyła na skalę europejską coaching w edukacji dzięki współpracy ze światowym stowarzyszeniem coachów International Assotiation of Coachign Instytutes.

W 2012 roku została nominowana na Ambasadorkę Przedsiębiorczości Kobiet. W 2015 roku została uhonorowana tytułem „Kreatora Kompetencji Społecznych”. Znalazła się w prestiżowym  „Leksykonie coachów trenerów mówców polskich” wydanym przez Wydawnictwo GALL w 2015 roku.  W 2016 roku założyła Fundację Świadomego Rozwoju Edukacji, aby móc na szeroką skalę wspierać polską edukację. 

Od 2012 roku publikuje książki o tematyce coachingowej. Jest autorką i współautorką sześciu książek: „Twój Podręczny Mentor”, „Coaching przy kuchennym stole”, „Kompetencje coachingowe nauczycieli”, „Kompetencje trenerskie w pracy nauczyciela”,  „Jak pomóc  młodym ludziom wejść w dorosłość. 75 Coachingowych Lekcji Wychowawczych oraz „Kobieta Świadoma i Piękna”. 

Jest również współautorką wielu artykułów naukowych.